Bosch Çamaşır Makinası F21 Hatası Ve Çözümü

Bosch Çamaşır Makinası F21 Hatası Ve Çözümü İçin Sırasıyla Sizin Yapmanız Gerekenlerden Başlayalım Cihazın Program Düğmesini Saat 6 Konumunda İken Sıkma Devir Tuşuna Basılı Tutun Ve Bir Konum İlerletin Kapatıp Tekrar Açın Düzelmesse Servis Çağırın. Muhtemelen Cihazınızın Yıkama Motoru Arızalıdır. Gelen Servis Elemanları Yıkama Motorunu Değiştirip Resetleme Yaparlar Bazen Cihazlar Arızadan Çıkarken Sorun Yaratabilirler Bu Gibi Durumlarda Ekran Kartıda Sökülüp Onarılması Gerekebilir.

Bosch Çamaşır Makinası F21 Hatası Ve Çözümü

Bosch Çamaşır Makinası F21 Hatası Ve Çözümü

Bosch Max 7 Çamaşır Makinalarında F21 Hatası Görülür

Bosch varioperfect Çamaşır Makinalarında F21 Hatası Görülür

Bosch Çamaşır Makinası F21 Hatasını Çözmek İçin Servis Elemanlarımıza Güvevenebilirsiniz Servis Yoğunluğumuza Göre Aynı Gün Servis Sunabiliyoruz

Bosch Çamaşır Makinası e18 Hatası Destek 645 46 57

Bosch Çamaşır Makinası e18 Hatası Genellikle Yeni Seri Dijital Göstergeli Makinalarda Görünen Bir Uyarı Hatasıdır. Bosch Çamaşır Makinası Su Boşaltmıyorsa Yada Zayıf Su Boşaltıyorsa Bu Uyarıyı Verir. Sizin Yapabileceğiniz Pompa Motorunun Tahliyesini Açıp Kaçan Pislikleri Temizlemek. Tekrar Aynı Şikayetiniz Devam Ederse Muhtemelen Ya Kazan Bağlantı Hortumunun İçine Çorap Ve Benzeri Küçük Parça Giysileriniz Kaçmıştır Yada Pompa Motoru Bozuktur Bu Durumda Servis Çağırmanız Gerekmektedir.

Bosch Çamaşır Makinası e18 Hatası

Bosch Çamaşır Makinası e18 Hatası

Cihazınızın Pompa Motorunu Servis Elemanlarından Başka Kimseye Değiştirtmeyin Aksi Halde Sorunlarınızı Büyütebilirsiniz Bazende Pompa Haznesinin İçine Kaçan Pislikler Kapağı Açmanıza Engel Olur Bu Gibi Durumlarda Kapağı Açmaya Zorlamayınız Aksi Halde Kapağı Kırabilirsiniz 

Esenler Altus Servisi

Esenler Altus Servisi Çamaşır Makinası , Buzdolabı , Bulaşık Makinası Gibi Altus Marka Beyaz Eşyalarınızın Arıza Bakım Ve Onarım  Hizmeti Veren Bir Firmadır. Önceliğimiz Her Zaman Müşteri Memnuniyetidir. Unutmayınızki Size En Yakın Servis Fiyatı En Makul Ve En İyi Hizmeti Veren Servisdir.

Serviz Verdiğimiz Bölgeler Esenler Güngören Bağcılar Başakşehir Kayaşehir Merter Zeytinburnu Bayrampaşa Sultangazi Gaziosmanpaşa Ve Çevresidir.

Esenler Altus Servisi

Esenler Altus Servisi

 

Altus Çamaşır Makinası Altus Kombi Altus Bulaşık Makinası Altus Buzdolabı Arıza Bakım Onarım Ve Teknik Bilgi Almak İçin Esenler Altus Servis Destek Çağrı Merkezi 0212 645 46 57 Veya 0212 645 46 72 Numaralı Hattımızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz. Küçük Sorunları Büyüterek Çoğaltmayın  Altus Marka Ürünleriniz Arçelik Beko Marka Ürünlerle Aynı Yedek Parça Ağına Sahiptir  

Altus Çamaşır Makinesi H1 Hata (Arıza) Kodu

1-) Rezistans aşırı ısınma yapıyor ve NTC sensörü kilitledi.

2-) Sularınız aşırı kireçli ve NTC sensörünü bu yüzden erken bozulmuş olabilir.

3-) NTC sensöre aşırı akım gelmiş olbilir ve bozulmuş olabilir.

Altus Çamaşır Makinesi H2 Arıza (Hata) Kodu

H2 arıza kodunun teknik açılımı şu şekilde “Asıtıcı açık devre” yanı rezistansınızda sorun var anlamına geliyor.

1-) Kullanım suyunda aşırı kireç mevcut.

2-) Elektrik akımı aşırı gelmiş olabilir.

Altus çamaşır makinesi H3 hata kodu

Cihazınızın verdiği hata kodunun anlamı ” Isıtıcı sürekli devrede” anlamına gelmektedir. Kesinlikle Elektrik fişini çektikden sonra müdahelede bulunmayınız. 

Altus çamaşır makinesi H4 hata kodu

makinenizde su problemi var demektir. Sizin bulunabiliceğiniz tek müdahale çamaşır makinesine su gelip gelmemesidir.

Altus çamaşır makinesi H5 arıza kodu

Sizin izliyeceğiniz yollardan ilk olarak altus çamaşır makinesinin alt kısmındaki filtre kapağını açarak kontrol etmektir. Bir diğeri ise çamaşır makinesinin bağlı olduğu su tahliye hortumunun ucunu kontrol ediniz.

Bu aşamalardan sonra çözüme kavuşamazsanız bu bir kaç anlama gelir mesela tahliye pompa motorunuz arızalı olabilir veya tıkanmış olabilir. Sizin ulaşamadığınız yerlerde tıkanmalar oluşabilir.

Esenler Baykan Servisi

Esenler Baykan Servisi Kombi Tamir Bakım Ve Onarım Hizmeti Sunuyoruz. Servis Taleplerinize Aynı Gün İçerisinde Yanıt Verebiliyoruz . Yedek Parça Değişimlerinde 1 yıl Garanti Veriyoruz.

Servis Verdiğimiz Bölgeler : Esenler , Güngören , Bağcılar , Başakşehir , Bayrampaşa , Merter , Zeytinburnu , Ve Çevresidir. Bizim İçin En Önemlisi Müşteriye Verilen Güvendir.

Baykan_Logo_Header

Esenler Baykan Servisi

Esenler Baykan Servisi

E02 | LED 60 Arızası

Elektrik ve Baca ile ilgili sorunlarda ortaya çıkar

Elektrik voltajları ölçtürülebilir baca önünde cihazın atık gazı atmasını engelleyen maddeler olabilir kontrol edilir 

E03 | LED 30 Arızası

Isıtma Termostadı İle İlgili Durumlarda Ortaya Çıkar

Kombiye birkaç defa reset atılır. 

E04 | LED 40 Arızası

Çeşme Suyu Termostadı İle İlgili Ortaya Çıkar

Kombiye birkaç defa reset atılır 

E05 | LED 30-40 Arızası

Gaz Valfi İle İlgili Durumlarda Ortaya Çıkar.

Gaz vanaları kontrol edilir ve reset atılır 

E06 | LED 70 Arızası

Aşırı Isınma İle İlgili Problemlerde Ortaya Çıkar.

Petek vanaları kontrol edilir, en az 3 peteğin vanalarının açık olması gerekmektedir. Pompa kademe anahtarın 3  kademeye getirilir 

E07 | LED 60-80 Arızası

Pompa İle İlgi Sorunlarda Ortaya Çıkar.

Pompa kademe anahtarı kontrol edilir. Arıza devam eder birkaç defa reset atılır 

E08 | LED 50 Arızası

Su Basıncı 1.5 Bar Seviyesinin Altına İndiği Durumlarda Ortaya Çıkan Arıza

Barometre kontrol edilir. Su basınç seviyesi yetersiz ise kombiye 1.5 ile 2.0 arasında su basılması gerekmektedir.

E09 | LED 70 Arızası

Aşırı Isınma İle İlgili Problemlerde Ortaya Çıkar

Petek vanaları kontrol edilir en az 3 peteğin vanası açık olması gerekmektedir. Pompa Arızalı Yada Pompa kademe anahtarı 3.kademeye getirilmesi gerekmektedir. Sorunu Gideremezseniz Esenler Baykan Servisi ni Arayınız.

Esenler Siemens Servisi

Esenler Siemens Servisi Kaliteli Hızlı Ve Güvenilir Hizmet Prensibi Ile Sektöründe Öncü Bir Kuruluştur. Servis Kaydınız Oluşturulduğu Andan Bir Kaç Saat Sonra Teknisyen Arkadaşlarımız Sorunlu Cihazlarınızın Onarımı İçin Kapınızda Belireceklerdir. Sayın Müşterilerimizin Yapması Gereken Tek Şey Bize Çağrı Numaralarımızdan Ulaşmaktır.

Esenler Siemens Servisi

Esenler Siemens Servisi

Kombi Servisi

Siemens Arıza Şikayetleri

Siemens Çamaşır Makinası Kazan Dönmüyor Siemens Çamaşır Makinası Su Akıtıyor Siemens Çamaşır Makinası Sıkma Yapmıyor Siemens Çamaşır Makinası Ses Yapıyor Siemens Çamaşır Makinası Çalışmıyor Siemens Çamaşır Makinası Kapı Kilitlenmiyor Siemens Çamaşır Makinası Kapı Açılmıyor Siemens Buzdolabı Çalışmıyor Siemens Buzdolabı Su Akıtıyor Siemens Buzdolabı Ses Yapıyor Siemens Buzdolabı Alt Soğutmuyor Siemens Buzdolabı Sigorta Attırıyor Siemens Buzdolabı Soğutmuyor Siemens Fırın Isıtmıyor Siemens Fırın Çalışmıyor Siemens Fırın Soğuk Üflüyor Siemens Bulaşık Makinası Çalışmıyor Siemens Bulaşık Makinası Isıtmıyor Siemens Bulaşık Makinası Su Almıyor Siemens Bulaşık Makinası Su Boşaltmıyor Siemens Bulaşık Makinası Yıkama Yapmıyor 

Servis Verdiğimiz İlçeler 

Esenler Siemens Servisi Güngören Siemens Servisi Bağcılar Siemens Servisi Bayrampaşa Siemens Servisi Gaziosmanpaşa Siemens Servisi Sultangazi Siemens Servisi Başakşehir Siemens Servisi Kayaşehir Siemens Servisi Zeytinburnu Siemens Servisi