Esenler Altus Servisi

Esenler Altus Servisi Çamaşır Makinası , Buzdolabı , Bulaşık Makinası Gibi Altus Marka Beyaz Eşyalarınızın Arıza Bakım Ve Onarım  Hizmeti Veren Bir Firmadır. Önceliğimiz Her Zaman Müşteri Memnuniyetidir. Unutmayınızki Size En Yakın Servis Fiyatı En Makul Ve En İyi Hizmeti Veren Servisdir.

Serviz Verdiğimiz Bölgeler Esenler Güngören Bağcılar Başakşehir Kayaşehir Merter Zeytinburnu Bayrampaşa Sultangazi Gaziosmanpaşa Ve Çevresidir.

Esenler Altus Servisi

Esenler Altus Servisi

 

Altus Çamaşır Makinası Altus Kombi Altus Bulaşık Makinası Altus Buzdolabı Arıza Bakım Onarım Ve Teknik Bilgi Almak İçin Esenler Altus Servis Destek Çağrı Merkezi 0212 645 46 57 Veya 0212 645 46 72 Numaralı Hattımızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz. Küçük Sorunları Büyüterek Çoğaltmayın  Altus Marka Ürünleriniz Arçelik Beko Marka Ürünlerle Aynı Yedek Parça Ağına Sahiptir  

Altus Çamaşır Makinesi H1 Hata (Arıza) Kodu

1-) Rezistans aşırı ısınma yapıyor ve NTC sensörü kilitledi.

2-) Sularınız aşırı kireçli ve NTC sensörünü bu yüzden erken bozulmuş olabilir.

3-) NTC sensöre aşırı akım gelmiş olbilir ve bozulmuş olabilir.

Altus Çamaşır Makinesi H2 Arıza (Hata) Kodu

H2 arıza kodunun teknik açılımı şu şekilde “Asıtıcı açık devre” yanı rezistansınızda sorun var anlamına geliyor.

1-) Kullanım suyunda aşırı kireç mevcut.

2-) Elektrik akımı aşırı gelmiş olabilir.

Altus çamaşır makinesi H3 hata kodu

Cihazınızın verdiği hata kodunun anlamı ” Isıtıcı sürekli devrede” anlamına gelmektedir. Kesinlikle Elektrik fişini çektikden sonra müdahelede bulunmayınız. 

Altus çamaşır makinesi H4 hata kodu

makinenizde su problemi var demektir. Sizin bulunabiliceğiniz tek müdahale çamaşır makinesine su gelip gelmemesidir.

Altus çamaşır makinesi H5 arıza kodu

Sizin izliyeceğiniz yollardan ilk olarak altus çamaşır makinesinin alt kısmındaki filtre kapağını açarak kontrol etmektir. Bir diğeri ise çamaşır makinesinin bağlı olduğu su tahliye hortumunun ucunu kontrol ediniz.

Bu aşamalardan sonra çözüme kavuşamazsanız bu bir kaç anlama gelir mesela tahliye pompa motorunuz arızalı olabilir veya tıkanmış olabilir. Sizin ulaşamadığınız yerlerde tıkanmalar oluşabilir.