Esenler Arçelik Servisi Menderes, Nene Hatun, Namık Kemal, Oruç Reis, Turgut Reis, Birlik, Fevzi Çakmak, Kazım Karabekir, Davutpaşa, Mimar Sinan, Yavuz Selim, Tuna, Fatih Mahalleleri Başta Olmak Üzere değerli müşterilerimize esenler arçelik servisi hizmeti vermekteyiz. 7 Gün ulaşabileceğiniz  telefon hizmeti ile sınırsız müşteri memnuniyeti için çaba gösteriyoruz. Yapılan bakım,onarım ve tamir hizmeti 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır, Deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla orjinal yedek parça kullanıyoruz istanbulda Her bölgeye servisimiz mevcuttur. unutmayın yetkili değil etkili olmak dürüst hizmet vermek en başta gelen prensibimizdir.

Esenler Arçelik Servisi

Esenler Arçelik Servisi
Esenler Arçelik Servisi

Arıza Durumları Hata Kodları Farklılıklar Gösterebilir Örneğin; Çamaşır Makinası Kazan Dönmüyor, Çamaşır Makinası Su Almıyor,Çamaşır Makinası  Çalışmıyor, Çamaşır Makinası Ses Yapıyor, Fırın Isıtmıyor, Fırın Üflemiyor, Buzdolabı Soğutmuyor Yada Buzdolabı Çalışmıyor Veya Alt Soğutmuyor , Bulaşık Makinası Çalışmıyor, Bulaşık Makinası Isıtmıyor Veya Yıkama Yapmıyor Kombi Çalışmıyor, Kombi Sesli Çalışıyor Kombi Su Akıtıyor Kombi Sıcak Su Çalışmıyor Yada Kombi Petekler Isıtmıyor Gibi Sorunlarınız Bazen Telefonda Çözülebiliyor Bu Gibi Durumlarda Çağrı Merkezimize Ulaşabilirsiniz

Esenler Arçelik Servisi
Esenler Arçelik Servisi

Adres Kaydı Oluştururken Sırasıyla Yapmanız Gerekenler Öncelikle İsim Soyisim Adres Bilgileri Size Ulaşabileceğimiz Bir Telefon Numarası Cihazınızın Marka Model Bilgileri Ve Arıza Bilgileridir. Çalışanlarımıza Ne Kadar Doğru Bilgi Verirseniz Sorunlarınız Bir O kadar Hızlı Ve Pratik Olarak Çözülür.

Servis Ekiplerimiz Adresinize Hizmet Vermeden Yarım Saat Önce Size Telefonla Ulaşırlar, Ulaşılamayan Adreslere Bir Sonraki Gün Tekrar Çağrı Yapılır, Yine Ulaşılamıyorsa Servis İptali Olur. Bu Yüzden Servis Yazdırırken Doğru Ve Ulaşılabilir Bir Çağrı Numarası Vermeyi Unutmayınız.

Marka Ve Model Bilgilerini Arıza Bilgilerini Doğru Verirseniz Teknik Servis Elemanlarımız Adresinize Gelirken Makinanıza Ait Orjinal Yedek Parça Temin Ederek Arızanızın Daha Pratik Ve Kolay Çözümü İçin İmkan Sağlamış Olursunuz.

Esenler Arçelik Servisi
Etiketlendi:                             
Yandex.Metrica