Esenler Vaillant Kombi Servisi

Esenler Vaillant Kombi Servisi Çağrı Merkezi
VAİLLANT KOMBİNİN YILLIK BAKIMINDA YAPILANLAR:
Vaillant Kombilerinizin yıllık bakımları yaptırmayı unutmayınız. Bakım vaillant kombilerinizin oluşabilecek arızalara müdahale imkanı verir, Bakım sırasında yapılanlar kısca şöyledir; Gaz armatürünün bozulan gaz ayarları yapılır. Kullanıma bağlı olarak bozulan gaz ayarları tekrar güncelleştirilmesse vaillant kombiniz daha fazla çalışır veya daha fazla dur kalk yapar bu maliyeti arttıran bir unsurdur ve kombinin ömrünüde kısaltır.
Yanma odası temizlenir temizlenmezse orda bulunan toz oluşan alevin ısı kalorisini düşürür ve tesisattaki suya daha az ısı verir buda maliyeti arttırır ve vaillant kombinin ömrünü azaltır. Ana eşanjör de kurum oluşmasına sebep olur kombi arızaya geçer. Atık gazı tahliye eden fanın temizlenmesi lazım özellikle zemin katlarda oturanlar temizlenmezse dışarıdan giren tozlar fanın kanatçıklarına yapışır ve fanın vibrasyon yapmasına ses çıkarmasına sebep olur rulmanlarını bozar buda fanın revizyon görmesine veya değişmesine sebep olur. Tesisattaki su başaltılır genleşme tanklarına hava basılır ve kalarifer filitresi temizlenir.

İstanbulun her bölgesine mobil araçlarımız ile 7 X 24 hızlı servis imkanı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

valliant kombi servisi
valliant kombi servisi
Back to Top