Esenler Vestel Servisi

Esenler Vestel Servisi İstanbulun Yükselen Geniş Bir Bölgeye Sahip Olan İlçelerindendir. Esenler Bölgesi Vestel Çamaşır Makinası Vestel Buzdolabı Vestel Bulaşık Makinası Servis Tamir Bakım Ve Onarım Hizmetleri Yapıyoruz. Servisimizde Değişen Parçalar Bir yıl Garanti Kapsamındadır. Esenler Ve Çevresinde Oluşacak Vestel Marka Ürünlerinizdeki Arıza Ve Bakım İhtiyaçları İçin Çağrı Merkezimize Ulaşmanız Yeterlidir.

Esenler Vestel Servisi
Esenler Vestel Servisi

Servis Hizmeti Almak İçin Sadece Esenler Bölgesi Sınırları İçerisinde Olmanız Gerekmiyor Güngören, Bağcılar, Başakşehir, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sultangazi, Merter, Kayaşehir Ve Çevresi Hizmet Sınırları İçerisindeki Bölgelerdir


 

Vestel Çamaşır Makinası Su Boşaltmıyor Vestel Çamaşır Makinası Sıkma Yapmıyor Vestel Çamaşır Makinası Kazan Dönmüyor Vestel Çamaşır Makinası Su Almıyor Vestel Çamaşır Makinası Çalışmıyor Vestel Çamaşır Makinası Ses Yapıyor Vestel Buzdolabı Ses Yapıyor Vestel Buzdolabı Çalışmıyor Vestel Buzdolabı Soğutmuyor Vestel Buzdolabı Alt Soğutmuyor Vestel Buzdolabı Su Akıtıyor Vestel Fırın Doğalgaz Dönüşüm Vestel Fırın Çalışmıyor Vestel Fırın Isıtmıyor Gibi Arıza Durumlarında Esenler Vestel Servisi ne Ulaşabilirsiniz.

esenler vestel servisibuzdolabıcamasır

E01 HATA (ARIZA) KODU
Kapı kilidi komutu verildiğinde,30 saniye sonra kapı kilitlenmesi makine durur ve bu hatayı verir.
Kapı kilidi arızası

E02 HATA (ARIZA) KODU
6 dakika sonra su seviye hatası meydana gelir. Sonra makine bir dakika içerisinde durur ve 15 denemeye veya N1 seviyesine ulaşınca baştan başlar. 15 denemeden sonra makine durur.

 
E03 HATA (ARIZA) KODU
Pompa çalıştıktan 3 dakika sonra su seviyesi değişmiyorsa makine bu hatayı verir ve durur.

 
E04 HATA (ARIZA) KODU
Prosestat aşırı su seviyesi saptanması durumunda, pompa devreye girer. Yazılım programı durdurur ve 2. Dakikada pompa devreye girer. Aşırı su tespiti tekrarlanırsa her 2dk pompa devreye girer ve bu işlem tekrarlanır.
Bu hata ayrıca pompa bağlantılarında gevşeklik olması durumunda gözükür.

 
E05 HATA (ARIZA) KODU
Isıtma ile ilgili bir problemdir. Rezistans yada ntc arızalı olabilir.

 
E06 HATA (ARIZA) KODU
Motor dönmüyorsa 30 saniye sonra tekrar dener ve 3. Denemeden sonra durur ve hata verir.

 
E07 HATA (ARIZA) KODU
Anakart arızası

 
E08 HATA (ARIZA) KODU
Hata durumunda ekranda belirtir yada ikaz ışıkları yanar. Ayrıca
Makine çalışırken kapı kilidi açık olduğunda da bu hatayı verir.

 
E09 HATA (ARIZA) KODU
Makine 150 V dan düşük yada 264 V dan yüksek gerilim tespit ettiği zaman çalışmasına ara verir. Gerilim normale döndüğü zaman çalışmasına devam eder.

 
E10 HATA (ARIZA) KODU
EPS sağlam mı?
EPS soket bağlantı uçları düzgün mü?

 
 
Back to Top