Kayaşehir Beko Servisi

Kayaşehir Beko Servisi Olarak Kayaşehir Ve Kayabaşı Bölgesinde Beko Kombi Ve Beyaz Eşya Tamir Bakım Servis Hizmeti Vermekteyiz. Beko Kombi Ve Beyaz Eşyalarınızın Bakım Ve Onarımı İçin Aşağıdaki Çağrı Numaralarımızdan Bize Ulaşabilirsiniz 

Kayaşehir Beko Servisi
Kayaşehir Beko Servisi
haftanın yedi günü yirmi dört saati müşterilerimize yardımlarımızı en hızlı şekilde yetiştirmekte hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmamaktayız. Üzerimize düşen tüm sorumlulukları eksiksiz yerine getiriyor memnuniyetiniz için elimizden gelen tüm çabayı sarfediyoruz. Her geçen gün başarılarımızı siz değerli müşterilerimize kanıtlayabilmenin sevinci ve mutluluğunu yaşamakta ve yaşatmaktayızdır. Nerede olursanız olun hiç tereddüt etmeden servisimizi arayabilir istediğiniz gün ve saate servis randevunuzu alabilirsiniz.
Kayaşehir Beko Servisi
Kayaşehir Beko Servisi

Kayaşehir Beko Servisi sunmuş olduğu hem kaliteli, hem güvenilir hemde sorunsuz hizmetleri ile her zaman siz değerli müşterilerimizin gözünde önemli yere sahip olmayı başarmış olan teknik servisimiz çalışmalarındaki hızı her geçen gün geliştirmekte ve hızlandırmaktadır.Çözümlenmesi imkansız olan tüm cihazlarınızı işin ehli olan uzman ekiplerimiz en kısa sürede çözümlemekte tüm kullanıcılarına mükemmelliği yaşattırmaktadır.

buzdolabıcamasır

Kayaşehir Beko Servisi her bölge ve genelinde bulunan gezici servis araçlarımız ve teknikerlerimiz aradığınız andan itibaren en geç iki saat içerisinde adresinizde olacaktır.Buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,fırın,ocak, ve kombilerinizin tüm tamir bakım onarım montaj işlemleri için kaliteyi,güveni,hizmeti ve ekonomik fiyatlarda hizmetleri çok uzaklarda aramanıza gerek yoktur.

Beko marka çamaşır makinası,buzdolabı,bulaşık makinası,fırın tamir ve bakımlarında bize ulaşabilirsiniz. beko beyaz eşyalarınız HIZLI, GÜVENLİ ve KALİTELİ bir şekilde onarılmakta ve bakımları yapılmaktadır.Onarılan parçalar Marmara Servis güvencesi kapsamında 1 yıl süre ile garantilidir.

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi 08:20 – 19:30
Salı 08:20 – 19:30
Çarşamba 08:20 – 19:30
Perşembe 08:20 – 19:30
Cuma 08:20 – 19:30
Cumartesi 08:20 – 19:30
Pazar 08:20 – 19:30
Back to Top