Kategoriler
Arçelik Servisi Beko Servisi

Arçelik 3300 çamaşır makinesi sıkma yapmıyor

Arçelik 3300 çamaşır makinesi sıkma yapmıyor su boşaltmıyor ve bu arızayı nasıl çözerim derseniz ilk yapacağanız şey makinanızın sol alt köşesindeki kapakta bulunan filtreyi çıkarıp temizlemeniz gerekiyor. filtreye kaçan cisimler, çamaşır parçaları genelde çorap kaçar, makinanızın su boşaltmasını engeller ve sıkma yapmamasını sağlar bütün bu işlemleri yaptınız fakat hala sorun devam ediyorsa servis çağırmalısınız pompa motoruna bağlı olan hortumlarda tıkanıklık mevcuttur veya pompa motoru bozuktur. çağrı merkezimizden servis kaydı oluşturun ve cihazınıza servis elemanlarımız gelene kadar müdahale etmeyiniz. destek ekibimiz adresinize en kısa sürede geleceklerdir ve sorununuzu çözeceklerdir.

Arçelik 3300 çamaşır makinesi sıkma yapmıyor
Arçelik 3300 çamaşır makinesi sıkma yapmıyor

 

Arçelik 3300 çamaşır makinesi sıkma yapmıyor
Arçelik 3300 çamaşır makinesi sıkma yapmıyo

Yazar Kombi Servisi

0212 645 46 57
0212 645 46 72
beyazesyaservisim@windowslive.com
beyaz eşya teknik servisiyiz istanbul anadolu ve avrupa yakasında değerli müşterilerimize servis hizmeti vermekteyiz 7 Gün 24 saat ulaşabileceğiniz gsm telefon hizmeti ile sınırsız müşteri memnuniyeti için çaba gösteriyoruz.
Yapılan bakım,onarım ve tamir hizmeti 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır, Deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla orjinal yedek parça kullanıyoruz istanbulda Her bölgeye servisimiz mevcuttur.

Bir cevap yazın