Kategoriler
Bosch Servisi

Bosch Çamaşır Makinası F21 Hatası Ve Çözümü

Bosch Çamaşır Makinası F21 Hatası Ve Çözümü İçin Sırasıyla Sizin Yapmanız Gerekenlerden Başlayalım Cihazın Program Düğmesini Saat 6 Konumunda İken Sıkma Devir Tuşuna Basılı Tutun Ve Bir Konum İlerletin Kapatıp Tekrar Açın Düzelmesse Servis Çağırın. Muhtemelen Cihazınızın Yıkama Motoru Arızalıdır. Gelen Servis Elemanları Yıkama Motorunu Değiştirip Resetleme Yaparlar Bazen Cihazlar Arızadan Çıkarken Sorun Yaratabilirler Bu Gibi Durumlarda Ekran Kartıda Sökülüp Onarılması Gerekebilir.

Bosch Çamaşır Makinası F21 Hatası Ve Çözümü
Bosch Çamaşır Makinası F21 Hatası Ve Çözümü

Bosch Max 7 Çamaşır Makinalarında F21 Hatası Görülür

Bosch varioperfect Çamaşır Makinalarında F21 Hatası Görülür

Bosch Çamaşır Makinası F21 Hatasını Çözmek İçin Servis Elemanlarımıza Güvevenebilirsiniz Servis Yoğunluğumuza Göre Aynı Gün Servis Sunabiliyoruz

Yazar Kombi Servisi

0212 645 46 57
0212 645 46 72
beyazesyaservisim@windowslive.com
beyaz eşya teknik servisiyiz istanbul anadolu ve avrupa yakasında değerli müşterilerimize servis hizmeti vermekteyiz 7 Gün 24 saat ulaşabileceğiniz gsm telefon hizmeti ile sınırsız müşteri memnuniyeti için çaba gösteriyoruz.
Yapılan bakım,onarım ve tamir hizmeti 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır, Deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla orjinal yedek parça kullanıyoruz istanbulda Her bölgeye servisimiz mevcuttur.