Kategoriler
Arçelik Servisi Beko Servisi Kombi Servisi

Esenler Altus Servisi

Esenler Altus Servisi Çamaşır Makinası, Buzdolabı, Bulaşık Makinası Gibi Altus Marka Beyaz Eşyalarınız Arıza Bakım Ve Onarım Hizmeti Veren Bir Firmadır. Sürekli Güncellenen Teknik Bilgimiz Destek Ekibimiz Ve Önceliğimiz Her Zaman Müşteri Memnuniyetidir. Unutmayınızki Size En Yakın Servis Fiyatı En Makul Ve En İyi Hizmet Veren Servisdir. Bu Yüzden Bu Bölgeler Dışına Servis Hizmeti Vermiyoruz. Bölge Dışına Servis Hizmeti Almak İsteyen Müşteriilerimiz Daha Fazla Servis Ücreti Öderler.

Esenler Altus Servisi

Serviz Verdiğimiz Bölgeler Esenler Güngören Bağcılar Başakşehir Kayaşehir Merter Zeytinburnu Bayrampaşa Sultangazi Gaziosmanpaşa Ve Çevresidir. Servis Taleplerinize En Kısa Zamanda Yanıt Vermeye Çalışıyoruz. 

Esenler Altus Servisi
Esenler Altus Servisi

 

Altus Çamaşır Makinası Altus Kombi Küçük Sorunları Büyüleyici Çoğaltmayın Altus Marka Ürünleriniz Arçelik Beko Marka Ürünlerle Aynı Yedek Parça Ağına Sahiptir  

Altus Çamaşır Makinesi H1 Hata (Arıza) Kodu

1-) Rezistans aşırı ısınma yapıyor ve NTC’yi kilitledi.

2-) Sularınız aşırı kireçli ve NTC sensörünü bulayın erken temizlenebilir.

3-) NTC sensörüe aşırı genişleyebilir olabilir ve temizlenebilir.

Altus Çamaşır Makinesi H2 Arıza (Hata) Kodu

H2 arıza kodu nun teknik açılımı şu şekilde “ısıtıcı açık devre” yani rezistanslarınızda sorun var.

1-) Kullanım suyunda aşırı kireç mevcut.

2-) Elektrik akımı aşırı olabilir olabilir.

Altus çamaşır makinesi H3 hata kodu

Cihazınızın olduğu hata kodunun anlamı  “Isıtıcı sürekli devrede”  lanmıştır.  Kesinlikle Elektrik fişini çektikden sonra müdahelede bulunmayınız. 

Altus çamaşır makinesi H4 hata kodu

makinenizde su sorunu  var  . Sizin bulunabiliceğiniz tek faktör çamaşır makinesine su gelip gelmemesidir. musluk kapalı olabilir. sular kesik olabilir yada su giriş ventili arızalı olabilir.

Altus çamaşır makinesi H5 arıza kodu

Sizin izliyeceğiniz yollardan ilk olarak altus çamaşır makinesinin alt bölümündeki filtre kapağını açarak kontrol etmektir. Bir diğeri ise çamaşır makinesinin bağlı olduğu su  tahliye hortumunun ucunu kontrol etmek.

Bu aşamalardan sonra çözüme kavuşamazsanız bu bir kaç anlama gelir mesela tahliye pompa motorunuz  arızalı olabilir  veya tıkanmış olabilir. Artık Sadece Yapacağınız Çağrı Merkezimizi Arayarak Destek Almak 

Dikkat !!! Bazı Arızalar Bilinçsizce Müdahale Sonucunda Daha Fazla Sorun Ve Masraf Açar 

Altus Servis

Yazar Kombi Servisi

0212 645 46 57
0212 645 46 72
beyazesyaservisim@windowslive.com
beyaz eşya teknik servisiyiz istanbul anadolu ve avrupa yakasında değerli müşterilerimize servis hizmeti vermekteyiz 7 Gün 24 saat ulaşabileceğiniz gsm telefon hizmeti ile sınırsız müşteri memnuniyeti için çaba gösteriyoruz.
Yapılan bakım,onarım ve tamir hizmeti 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altındadır, Deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla orjinal yedek parça kullanıyoruz istanbulda Her bölgeye servisimiz mevcuttur.